Strona: 1


Komplet garnków WMF FUSIONTEC FUNCTIONAL


Linia WMF Fusiontec Functional wyposażona jest w unikalne, ciche i funkcjonalne pokrywki, które umożliwiają łatwe odcedzanie płynów bez użycia durszlaka. Nowoczesny, wyróżniający się i wyrafinowany design naczyń sprosta najwyższym wymogom estetycznym.

WMF Fusiontec to specjalny stalowy rdzeń stopiony z naturalnymi minerałami w taki sposób, że tworzą one nierozerwalną całość. Ten zaawansowany technologicznie materiał został opracowany, aby zapewnić absolutnie najwyższą efektywność – na całe życie.

Stalowy rdzeń naczyń idealnie przewodzi, rozprowadza i akumuluje ciepło, zapewniając doskonałe rezultaty gotowania.

Naczynia do gotowania WMF Fusiontec zachowują swój efektowny wygląd przez długie lata. Nadzwyczaj gładka powierzchnia jest wyjątkowo twarda i odporna na zarysowania oraz cięcie.

Szklane pokrywy pozwolą Ci nie tylko w pełni kontrolować proces gotowania, ale dzięki specjalnym silikonowym uszczelkom również odcedzać i regulować ciśnienie wewnątrz naczynia.

Garnki mogą być stosowane na wszystkich rodzajach kuchenek, w tym na kuchenkach indukcyjnych.

Naczynia są łatwe w czyszczeniu i można je bezpiecznie myć w zmywarce.

Komplet garnków 12 el. BERGHOFF HOTEL LINE


Wykonane z wysokiej jakości stali 18/10 garnki sprawią, że gotowanie stanie się przyjemnością. Seria HOTEL LINE to połączenie elegancji i użyteczności. Stal satynowana oraz czerwone silikonowe wstawki są znakiem rozpoznawczym serii i świetnie pasują do każdego wnętrza.
W ramach tej linii dostępne są dwa komplety, z lekko zmodyfikowaną zawartością.

Zestaw #1:
- Rondel z pokrywą Ø16 cm, 1,8 l
- Garnek z pokrywą Ø20 cm, 3,9 l
- Garnek z pokrywą Ø24 cm, 7 l
- Patelnia głęboką Ø24 cm z pokrywą, 3,6l
- Miska z pokrywą Ø20 cm
- Miska z pokrywą Ø24 cm

Zestaw #2:
- Garnek z pokrywą Ø18 cm, 3,0 l
- Garnek z pokrywą Ø20 cm, 3,9 l
- Garnek z pokrywą Ø24 cm, 7 l
- Patelnia dwuuchwytową głęboką z pokrywą, Ø24cm, 3,6 l
- Miska z pokrywą Ø20 cm
- Miska z pokrywą Ø24 cm.

Garnki nadają się na wszystkie rodzaje kuchenek oraz do zmywarek.


Zestaw garnków 9 elementów FISSLER SOLEA


Garnki z linii Fissler Solea to nowy standard gotowania.Wykonane są ze stali szlachetnej 18/10, są doskonałym wyborem dla kucharzy ceniących sobie ponadprzeciętną stylistykę i dużą funkcjonalność naczyń kuchennych. Solea są zmatowione na zewnątrz i wewnątrz z idealnie wypolerowanym, błyszczącym rantem. Korpus garnka wykonany jest ze stali nierdzewnej 18/10. Nadają się na każdy typ kuchenki oraz do zmywarek.

Cechy Solea:
- Funkcja odcedzania
- Zaczepianie pokrywy na rancie garnka
- Przechowywanie garnków jeden w drugim
- Miarka do odmierzania i precyzyjne wylewanie
- Miarka do odmierzania i precyzyjne wylewanie

Komplet garnków 9 el. FISSLER PROFI COLLECTION


Powyższa seria została zaprojektowana przez profesjonalistów dla profesjonalistów. Sprawdzi się zarówno przy profesjonalnym gotowaniu, jak i w użytkowaniu o charakterze domowym. Różnorodność kompletu umożliwia dobranie odpowiedniego garnka do konkretnej potrawy.
Garnki nadają się na wszystkie typy kuchenek, w tym na indukcję. Naczynia zostały wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10.

W skład kompletu wchodzi:
-Garnek wysoki z pokrywą 2l.
-Garnek wysoki z pokrywą 3,9l.
-Garnek wysoki z pokrywą 6,3l.
-Garnek niski z pokrywą 2,6l.
-Patelnia 24cm

Komplet garnków ULTIMAGarnki z rewolucyjnym systemem regulacji pary oraz cedzenia. Unikalna pokrywka, wykonana ze szkła i stali nierdzewnej, posiada 3 tryby pracy: 1. BRAK OTWORU DO ODPOROWADZANIA PARY umożliwiający szybkie doprowadzenie do wrzenia oraz podgrzewanie potraw bez utraty energii, 2. MAŁY OTWÓR DO ODPROWADZANIA PARY umożliwiający gotowanie bez ryzyka wykipienia oraz cedzenie pokrojonych warzyw, 3. DUŻY OTWÓR DO CEDZENIA ziemniaków, makaronu oraz do intensywnego gotowania bez ryzyka wykipienia. Pokrywkę można odkładać na uchwycie, dzięki czemu skroplona para ścieknie z powrotem do garnka. Garnki posiadają wytrzymałe trójwarstwowe dno, miarkę ułatwiającą odmierzanie oraz uchwyty wykonane z wytrzymałego plastiku. Garnki zostały wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10, odpowiednie do wszystkich rodzajów kuchenek – gazowych, elektrycznych, szklano-ceramicznych oraz indukcyjnych. Można myć w zmywarce. Gwarancja 5- letnia.

Komplet zawiera:

Garnek z pokrywką ø 22 cm, 5.5 l

Garnek z pokrywką ø 18 cm, 3.0 l

Garnek z pokrywką ø 22 cm, 4.0 l

Garnek z pokrywką ø 18 cm, 2.0 l

Rondelek z pokrywką ø 16 cm, 1.5 l

Strona: 1


Oferujemy m.in produkty firm:

strony internetowe BRANDPOINT.PL